iPOS duetiPOS duet

kasoterminal

Kasoterminal na miarę rewolucji fiskalnej.

iPOS duet jest zintegrowanym rozwiązaniem, które umożliwia fiskalizację sprzedaży oraz obsługę płatności za pomocą jednego urządzenia. Kasoterminal łączy w sobie terminal płatniczy (górna część) oraz drukarkę fiskalną (dolna część).

Terminal płatniczy jest jednocześnie komputerem kasoterminala, zapewniającym działanie aplikacji do prowadzenia sprzedaży i sterującym działaniem drukarki fiskalnej. Takie rozwiązanie sprawia, że za pomocą tego samego urządzenia przedsiębiorca może obsługiwać sprzedaż i jednocześnie przyjmować płatności kartami.

 Drukarka fiskalna, na której spoczywa terminal jest najwyższej klasy urządzeniem fiskalnym spełniającym wymogi Ministerstwa Finansów, które otrzymało homologację Głównego Urzędu Miar nr PT 24/2015, potwierdzającą zgodność z wymogami fiskalnymi w Polsce.
 

Kasoterminal iPOS duet wyposażony jest w specjalne oprogramowanie, przygotowane przez firmę iPOS. System umożliwiający bezawaryjne i szybkie wykorzystywanie pełnych funkcjonalności urządzenia zamknięty został w intuicyjnym, przejrzystym i nowoczesnym interfejsie. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane przez specjalistów od ergonomii, projektowania aplikacji i handlu detalicznego w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez samych sprzedawców. Dzięki temu iPOS duet zapewnia łatwą obsługę transakcji kartowych, szybkie wyszukiwanie produktów po nazwie, współpracę z czytnikami kodów kreskowych, automatyczny odczyt ważonych towarów, modyfikację paragonu na każdym etapie sprzedaży, dzielenie zapłaty na różne formy płatności czy obsługę zwrotów na dowolnym kasoterminalu w sieci i wiele innych funkcji, wspierających rozwój biznesu i podnoszących komfort obsługi klienta. Oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane, a w połączeniu z portalem iPOS web, umożliwia skonfigurowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorcy.

Producentem rozwiązania płatniczego VX 820 DUET, zastosowanego w iPOS duet, jest firma Verifone. Model spełnia wymagania organizacji PCI Council Europe i zapewnia akceptację transakcji dokonywanych wszystkimi rodzajami kart płatniczych – zarówno stykowymi z paskiem magnetycznym lub chipem, jak i kartami zbliżeniowymi.

 

iPOS web - elastyczny i bezpieczny biznes w chmurze

Platforma iPOS web to wygodne rozwiązanie dostępne dla każdego użytkownika kasoterminala, umożliwiające zdalne zarządzanie kluczowymi elementami biznesu - usługami, asortymentem, urządzeniami iPOS i personelem. Transakcje z kasoterminali są na bieżąco synchronizowane
w chmurze, dzięki czemu przedsiębiorca ma do nich dostęp w dowolnym momencie na każdym urządzeniu typu smartfon, tablet czy komputer. Wszystkie dane zbierane z kasoterminali
i przechowywane w iPOS web zabezpieczone są mechanizmami kryptograficznymi i certyfikatami rozszerzonej walidacji. Skomplikowane procedury weryfikacji i stały monitoring systemu zapewniają pełne bezpieczeństwo transakcji oraz dostęp do informacji tylko dla właściciela kasoterminala.

Bieżąca kontrola dostępnych zasobów i dynamiki sprzedaży to warunek efektywnego biznesu.
Za pośrednictwem iPOS web przedsiębiorca może nie tylko sprawdzić swoje osiągnięcia, ale też wygenerować raporty i rankingi dotyczące sprzedaży, monitorować aktualne obroty i towary
na wyczerpaniu czy przeprowadzić analizę rentowności biznesu. W II kwartale 2016 roku usługi dostępne w ramach kasoterminala iPOS duet zostaną rozszerzone także o obsługę księgową, prowadzoną przez profesjonalne biuro księgowe w oparciu o fiskalne raporty dobowe oraz zwroty produktów wykonywane w kasoterminalach iPOS.

Urządzenie zostało wyposażone w modem GSM, zapewniający łączność urządzenia bez względu na dostępność sieci komputerowej.